Того дня батько рiзко загальмував, і зупинив автомобіль, а потім вuгнaв 7-річного сина на дорогу! Навіть сльози матері не зупинили чоловіка!

Того дня батько рiзко загальмував, і зупинив автомобіль, а потім вuгнaв сина на дорогу! Сльози матері не зупинили чоловіка! Тe, що сталося потім, я обов’язково розповім своїм дітям!

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Коли моєму синові було років сім, і ми всією поки ще маленькою сім’єю їхали кудись за місто. Заїхали на заправку, купили морозива і їдемо, отримуємо задоволення, літо, спека, морозиво, дружина, син, благодать.

Тут мій син відкриває вікно і викидає обгортку. Швидкість автомобіля була невеликою і я зміг дуже швидко зорієнтуватися і припаркувати машину на узбіччі.

Мовчки вийшов з машини, відкрив багажник, звільнив від продуктів один з “ашанівских” пакетів, вивів сина з машини і попросив зібрати все сміття з узбіччя. У сина, звісно, гординя, ще й дружина спробувала заступитися.

Але жінка була відправлена ​​в машину слухати музику, а синові пояснив, що поки він не принесе мені повний пакет сміття ми далі не поїдемо, і відповідно всіх «ніштячків» обіцяних нами вже не буде. Син на початку зі сльозами, а потім з якимось азартом на очах пішов збирати сміття. Я взяв другий пакет і пішов збирати поруч.

За неповних півгодини ми очистили маленьку ділянку дороги від слідів життєдіяльності нашого народу і повернулися в машину.

Далі я пояснив синові чому він пішов збирати сміття – тому що Україна – це його Батьківщина, а Батьківщину треба любити.

Говорив багато, з прикладами, але так, щоб він зрозумів.

А в кінці син запитав:

– А чому ти пішов збирати за мною?

– Те що ти кинув обгортку в вікно – це в першу чергу моя помилка. Я упустив щось в твоєму вихованні, і тому повинен був понести покaрання разом з тобою.

Скоро синові виповниться 13 років, у нього дві маленькі сестрички, і вчора я задоволенням спостерігав як він вчить їх не смітити.

Спасибі моєму батькові – його життєва мудрість при нашому вихованні так сильно мені допомагає правильно повчати своїх нащадків.

Фото –ілюстративне.

За матеріалами.

zakarpatpost.net

Comments are closed.