Закарпатець ґвалтував самотніх пенсіонерок і тримав усе село в страху

Люди боялися випускати дітей на вулицю, бо вважали односельця особливо небезпечним

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Старенька закарпатка поралася з сіном, і на неї напав ґвалтівник серед білого дня на городі

Кілька жахливих злочинів трапилося у селі Березово, що на Хустщині, у 2016 та у 2017 році. Протягом тривалого часу молодик тримав у напрузі усе село, ґвалтував і бив жінок. Розслідування тривало ще довше, лише нещодавно суд поставив крапку у цій страшній справі, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Старенька закарпатка поралася з сіном, і на неї напав ґвалтівник серед білого дня на городі

Місцевий мешканець, який раніше притягався до відповідальності через зґвалтування, знову здійснив кілька таких злочинів.

Приблизно о 17 годині, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, Василь (із етичних міркувань імена у матеріалі замінено) прийшов до Марії додому, аби задовольнити статевої пристрасті. У гості він ішов саме заради сексу з нею. Тож проти волі жінки він повалив її на ліжко і почав бити кулаками в голову. При цьому цікаво, чим так привернула увагу молодика стара пенсіонерка… Відтак він почав зривати з бабусі одяг та роздягатися сам. Однак довести до кінця задум йому не вдалося, бо в будинок зайшов родич старенької.

Свою провину чоловік не визнав. Більше того, за зухвалу поведінку його навіть змушені були вивести із зали суду.

Невже він уявив себе місцевим божком, якому можна робити усе, що заманеться. Тож і не дивно, що його боялося все село.

А ось що розповіла інша, зґвалтована ним, потерпіла старенька:

«Я вдова. Живу одна на окраїні села. Ще в червні 2016 року десь о 18 годині я поралася на городі з сіном. Раптом побачила, що з гори спускається Василь. Я дуже його боялася, як і всі мешканці нашого села, адже він уже сидів за зґвалтування і люди говорили, що він цим продовжує займатися і зараз. Тож він накинувся на  мене ззаду, закрив мені рот рукою, повалив на землю, почав душити, знімати з мене одяг. Я почала просити його відпустити мене. Скориставшись тим, що він був п`яним, зібралась силами, вирвалась і втекла боса, розхристана до сільського голови, якому повідомила те, що трапилось. Після приїзду працівників поліції пояснила, що Василь намагався мене зґвалтувати», – наголосила жінка.

Суд вона просила покарати свого кривдника суворо.

Донька підтвердила слова старенької і запевнила, що того дня їй зателефонувала матір і, плачучи, повідомила, що її побив Василь, намагаючись зґвалтувати.

«Разом із братом ми пішли до неї. Коли приїхали, її вдома не було. Через деякий час вона прийшла від сільського голови, а Василя забрали до поліції. У мами був порваний халат, труси, на губах та на шиї можна було помітити сліди сильного стискання. Вона розповіла, що коли працювала із сіном, на неї накинувся п’яний Василь. Ми залишилися у неї ночувати , бо вона була в пригніченому стані. Наступного дня пішли у поліцію,  а матір відвели на експертизу. Одягу, в якому вона була, не вилучали», – зазначила вона.

Повний текст читайте тільки в газеті «Неділя Закарпатські новини».

zakarpatpost.net

Comments are closed.