Оце унікум! 9-річний хлопчик стане наймолодшим випускником університету у світі

[Total: 1    Average: 1/5]

Дев’ятирічний Лоран Сімонс з Нідерландів в кінці цього року закінчить електротехнічний факультет Технічного університету Ейндховена, і стане наймолодшим випускником університету у світі. Про це повідомляє Telegraph, пише ТСН.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

IQ Лорана щонайменше 145 балів, а також він має фотографічну пам’ять. Він наполовину бельгієць, наполовину нідерландець, і зараз мешкає в Амстердамі.

Шестирічну програму середньої та старшої школи він освоїв лише за пів року. Програму університету він опанує за дев’ять місяців, адже навчання в ньому він розпочав у березні цього року. 2018-го у віці 8 років він отримав атестат про повну загальну середню освіту та вступив на факультет електротехніки.

Як каже сам Лоран, його улюблена дисципліна – математика, оскільки вона дуже широка – в ній є і статистика, і геометрія, і алгебра. У вільний час хлопчик полюбляє грати у Fortnite та Minecraft. Він мріє стати кардіохірургом або астронавтом.

Наразі Лоран хоче продовжити навчання у Каліфорнії – пояснює це тим, що в місцевості “гарна погода”. Втім батько маленького генія вважає, що дитину можуть переманити до Оксфордського університету.

zakarpatpost.net

Comments are closed.