Закарпатцям пропонують через Інтернет купувати неякісний товар

Інтернет зараз став настільки доступним, що ним користується більшість закарпатських дітей. Плата невисока, а телефони є майже в кожного. Утім чи тільки позитив від цього мають наші маленькі земляки? Адже Інтернет – як ніж, який можна використати і на благо, і на зло… Як ножем можна різати хліб, а можна зарізати… так і за допомогою Інтернету можна займатися саморозвитком, а можна стати жертвою залежностей, шахрайства, різних збоченців. Газета «Неділя Закарпатські новини» вирішила проаналізувати загрози, які становить для наших земляків Інтернет.

  • Газета «НЕДІЛЯ» із грудня змінює назву на «ЯСНО»

Закарпатцям пропонують через Інтернет купувати неякісний товар

Що робить більшість закарпатців у Інтернеті? Думаєте, читають новини чи корисну інформацію? Ні! Більшість цікавить тільки секс! За результатами американського соціологічного дослідження, 70 відсотків користувачів шукають тільки порно! І це не тільки у нас, але в усьому світі. Але про це ми поговоримо трохи пізніше.

А зараз, подумаємо, що ще можуть шукати наші земляки у своїх гаджетах.

Виявляється, незважаючи на шалену рекламу Інтернету, ним користується всього 58 відсотків українців, тобто 25,59 мільйонів.

Створювати спотворену картину вигідно компаніям-монополістам, які є власниками Інтернету та соцмереж, провайдерам і тим, хто продає через всесвітню мережу якийсь товар, найчастіше – гаджети.

Але чи завжди якісними є покупки через онлайн –магазини.

Мукачівка Аліна купила через досить відомий Інтернет-магазин сайт собі плаття. Вимірялася, заплатила гроші наперед, із піднесенням чекала посилку. А коли її відкрила, мало не знепритомніла. Там була ганчірка, яка лише за забарвленням була схожою на ту, яку вона замовляла. Розмір був справді її, але одягати таку річ жінка не наважилася б. Зателефонувала, просила повернути гроші. Але їй відмовили.

Оксана з Тячівщини таким чином купувала собі кросівки.

«У магазині такий відомий бренд коштує 3-4 тисячі. Я знайшла за півтори. За товар мала бути передоплата. Я переказала кошти, але кросівки мені так ніхто і не надіслав. Я кілька разів телефонувала. Та слухавку ніхто не брав. Потім номер взагалі виявився заблокованим», – розповіла жінка.

Марія з Хуста через Інтернет вирішила замовити собі крапі для очей. Там була реклама, що їх продають за акційною ціною і знижка закінчиться наступного дня. Зателефонувала і їй розповіли, що одного флакону мало, необхідно замовляти одразу три. Та якщо перший вона могла купити за знижкою – за 300 гривень, то за інші два необхідно було сплатити по 900. Разом – 2100 гривень! Немала  сума для пенсіонерки… але жінці так нахвалили товар, що вона його таки замовила! Лише після розмови з донькою вона зрозуміла, що це лохотрон і відмінила замовлення.

Повний текст читайте тільки в газеті «Неділя Закарпатські новини».

Газета «НЕДІЛЯ» із грудня змінює назву на «ЯСНО»

zakarpatpost.net