Чи знаєте ви, у якій країні їдять обов’язково із газетами на столі?

[Total: 1    Average: 5/5]

Щоб розвіяти деякі міфи та з’ясувати, як живуть люди насправді за кордоном, інформатор газети «Закарпатські оголошення» протягом двох місяців проїхав більше 30 тисяч кілометрів, побував у Іспанії, Франції, Польщі, Голландії, Німеччині. Те, що вдалося йому побачити, насправді вражає. Тож своїми сенсаційними спостереженнями він люб’язно ділиться з улюбленими читачами.

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

Чи знаєте ви, що Іспанія є батьківщиною майонезу?

Іспанія – рекордсмен серед європейських країн за кількістю барів, ресторанів і нічних клубів. Однак алкоголь там дорогий.

Першу трапезу дня тут заведено куштувати в найближчих кафе, де на столах дбайливо розкладають ранкові газети. І їх не просто розкладають, але й уважно читають. У цій державі найбільше довіряють газетам і читати їх модно як серед старших, так і серед молоді.

На сніданок жителі їдять булочки з джемом та кавою, тісто чуррос, яке подається з рідким шоколадом. На обід у кафе замовляють три страви: на перше беруть гаспачо, або трохи бульйону з вермішеллю, галушками або рисом. Друге – рибну або м’ясну страву, на десерт – вино, фрукти, мармелад. Повний текст читай у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *