Як в Ужгороді зцілюються за допомогою холодної води

[Total: 1    Average: 5/5]

Чому переважна більшість закарпатців замість здорового способу життя вибирають таблетки

Ви купалися у шестиградусний мороз у холодній воді? Неймовірні емоції! Незабутні враження! Фантастичний сплеск адреналіну!

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

Валентина з Ужгорода займається моржуванням уже давно, купається не лише взимку. а цілий рік.

Ми з нею познайомились кілька років тому, саме взимку під час її купання у крижаній воді. Газета «Закарпатські оголошення» вже писала про цю дивовижну жінку, але цього разу вона змінила місце пірнання у крижану купіль.

На перший день Різдва я, як і завжди вийшов прогулятися набережними. це в мене щоденна процедура. При цьому зустрів Валентину. Привіталися, розговорилися. Жінка була не одна, а в компанії свого вірного супутника – Барсика. Собака безпорідний, але дуже розумний і відданий. Він ні на крок не відходить від господині. Я запитав, чи Валентина все ще моржує, бо давно її не бачив на звичному місці – неподалік підвісного мосту.

«Я тепер ходжу у кар’єр, – каже вона. – Колись там могло збиратися одночасно людей 50, тепер – набагато менше». Повний текст читай у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Comments are closed.