П’яний закарпатець запропонував жінці односельця інтим

За що її чоловік так побив його,  що той опинився в реанімації

29-річного мешканця села Сюрте Ужгородського району, що на Закарпатті,  побив його 28-річний раніше судимий  односелець.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Конфлікт між чоловіками виник майже опівночі посеред вулиці нібито через образу побитим хлопцем дружини його ката. Свою жертву молодик лупцював кулаками та ногами по всьому тілу і в голову. Відгамселив так, що нещасний опинився з важкими травмами у лікарні.

Справою зайнялася поліція, а побитому хлопцеві довелося довго відновлювати здоров’я.

У суді свою провину любитель розмахувати кулаками визнав лише частково і ось що розповів (імена з етичних міркувань у матеріалі замінено):

«Між нами виник конфлікт через те, що Михайло ображав мою дружину, чіплявся до неї та пропонував інтим. Сварка переросла у бійку, тож я кулаком наніс йому декілька ударів у голову, а коли він впав, то ще 2-3 рази вдарив його ногою в область грудної клітки. Після цього він пішов додому. Алкоголь я не вживав, а от Михайло був п’яним.  Під час бійки він спротив фактично не чинив, бо міг, ледве тримався на ногах через випите. Бійку розпочав я. Коли Михайло впав у кювет, я бив його ногами. Шкоду йому компенсував, діяв у стані сильного душевного хвилювання», – пояснив він.

А от Михайло спочатку дав неправдиві показання, а потім у присутності адвоката зазначив, що змінив їх через те, що боявся Василя, який через дружину чинив на нього тиск. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net