Хто в Ужгороді потовк скло на автобусах і чому

Деталі про те, як в обласному центрі Закарпаття в ніч із суботи на неділю, з 11 на 12 січня, камінням розбили лобове скло двох автобусів «Електрон», розповіли сьогодні на брифінгу для журналістів в Ужгородській міській раді.

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

Як повідомив відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради, директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра повідомив, що наприкінці 2019-го подібний інцидент уже був: коли автобус їхав в АТП на ніч після останнього рейсу, хтось кинув у нього каменем. Тоді цьому не надали розголосу, оскільки вирішили, що це лише хуліганство. Тепер же вночі, як видно на записах камер відеоспостереження, каміння кидали майже впритул, нападники, схоже, проникли на територію підприємства, здолавши паркан висотою понад 2 метри.

Після події керівництво комунального підприємства у соцмережі Фейсбук зазначило, що з першого дня запровадження муніципального транспорту деякі «профі» передрікали швидкий крах підприємства, те, що великі транспортні засоби на понад 100 пасажирів не зможуть їздити містом тощо, лунали навіть погрози. Пояснюють це тим, що не всіх влаштовує конкуренція «Електронів», які дотримуються графіків руху, комфортні, обліковують пасажирів, а відтак і виручку, подобаються користувачам, їхній досвід навіть хочуть переймати інші міста.

За попередньою оцінкою збитки через розбите скло склали близько 50 тисяч гривень. Автобуси – із придбаних в 2019 році, вони повністю застраховані. Зараз, за словами Віталія Готри, тривають перемовини з виробником, як провести заміну скла, оскільки це доволі технічно складно, – на місці, чи потрібно буде відвозити автобуси на виробництво.

Після інциденту на місце викликали патрульну поліцію та згодом подали заяву Національній поліції. Керівництво Ужгорода та комунального підприємства сподіваються, що правоохоронці швидко встановлять винуватців і вони понесуть заслужене покарання.

В.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок наголосив, що зроблена величезна робота, аби почав діяти муніципальний транспорт, автобуси справді зручні, надають якісні перевезення, тому прохання до ужгородців ставитися до них шанобливо, дбайливо і реагувати на неналежну поведінку щодо цього міського майна. Ігор Іванович підтвердив, що в цьому році планується закупити ще кілька нових автобусів, можливо також із меншими габаритами та пасажиромісткістю. А з початку лютого заплановано задіяти в комунальному транспорті систему електронного квитка, тому будуть встановленні додаткові пристрої, програмне забезпечення, введуть систему контролю за безквитковим проїздом тощо, тому прохання до всіх особливо звертати увагу на можливе псування, пошкодження автобусів. Записи з камер відеоспостереження під час інциденту показали на брифінгу представникам ЗМІ. Більше унікальних новин про Ужгород та область  читай у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Comments are closed.