Чим приваблює туристів зимове Закарпаття

Передусім родзинкою відпочинку є саме катання – на лижах, санках, сноубордах, гірських велосипедах, снігоступах, їзда на гумових колах та багато інших розваг. Крім того, це – чудове активне проведення часу на природі, що ідеально підходить навіть для дітей. Для них на курортах постійно організовуються усілякі розважальні програми з анімованими персонажами, іграми, різні шоу, катання на конях, собачих упряжках, виставки льодових скульптур та багато іншого, є навіть цілі парки розваг.

Термальні басейни та чани

Цей вид задоволення можна отримати тільки в Закарпатті.

Термальні басейни, відомі, популярні і часто відвідувані в Стародавньому Римі, повернули собі колишню славу. Купання в мороз у теплій цілющій воді – це справжній бальзам для душі і тіла. Такі процедури лікувальні, вони омолоджують організм та покращують стан шкіри. Крім того, більшість закарпатських курортів додатково пропонує різні види водних процедур, скажімо, водний масаж, перлинні ванни, водну аеробіку або підводний масаж.

Окремої уваги заслуговують чани.

У таких чавунних котлах можна «варитися» собі в задоволення. Температура води 40-45 градусів. Вогонь під котлом справжній. Вода може бути різною: мінеральною – для загального зміцнення організму; сірководневою – для профілактики ревматизму і хвороб суглобів, або з настоєм лікарських трав – для розслаблення і заспокоєння нервової системи. Погрітися в чанах можна на багатьох курортах, але найкраще – в селі Лумшори Перечинщинського району. Там дійсно знаються на тому, що таке закарпатське джакузі. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net

 

Comments are closed.