Як вуличний безхатько знайшов справжнє щастя у Німеччині

Життя складається по-різному: як у людей, так і в тварин. Деколи випробування, здається, посилаються, аби ми змогли по-справжньому відчути щастя.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Деяким собакам доля відмірює багато страждань, а потім несподівано нагороджує їх нечуваною радістю. Так було і з харківським безхатьком Діком. Він був голодним навіть на спілкування з людьми, але ніколи не втрачав доброти та довіри. Як Дік опинився на вулиці  – не знає ніхто. Можливо, він народився від такої ж вуличної обездоленої мами, у якої не було люблячої родини. А все ж він знайшов собі подругу. Собаку полюбила і опікувалася ним така ж безпритульна жінка, як він сам.

Часто люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, вражають своєю щедрістю і увагою до чотирилапих – діляться з ними останнім шматком хліба і останньою краплею води. Тож Дік знав, що його люблять, пестять і годують. Їжа хоч і була скромною, але він отримував її регулярно. Але одного разу трапилося нещастя  – собаку переїхав трамвай. Після того як він втратив лапку і шкутильгав на трьох, господиня не могла його забирати з собою. Він прилаштувався біля офісу однієї з фірм і постійно сумними очима дивився на дівчат, що працювали там. Шукав, хто б його забрав. Дік навіть депресував і дивними способами вимагав уваги у дівчат. Врешті на нього звернули увагу волонтери і почали шукати собаці родину. Поки господарі не знайшлися, Дік був дуже сумним. А потім знайшлася німецька родина, яка виявила бажання забрати собаку.Так Дік поїхав до іншої держави. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net