Закарпатець про Париж: найдорожче місто Європи, сувеніри по 1300 гривень

Ейфелева вежа щорічно приймає майже 7 мільйонів відвідувачів. Вона вважається найбільш відвідуваною туристичною пам’яткою світу, її найчастіше фотографують. Названо її на честь творця – архітектора Густава Ейфеля. Цікаво, що сам Ейфель називав її просто «300-метрова вежа», а в народі її назвали «залізною леді», або точніше «залізною мадам». У цьому році вежі виповнилося рівно 130 років. Тож як вона з’явилася, чому саме в Парижі і чому цією залізною конструкцією так захоплюються і сьогодні.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Загалом Париж – чи не найдорожче місто в Європі. Ціни там захмарні. А от враження від споглядання панорами столиці Франції з висоти – дійсно неймовірні. Однак у нас такий адреналін можна отримати й безкоштовно, адже які краєвиди відкриваються абсолютно з кожної закарпатської гори – словами не описати!

Біля вежі торгують морозивом, солодкою ватою, хот-догами, різними напоями. Дуже багато продають сувенірів-веж: брелоки, сережки, нічна вежа з вогниками, парфуми у флаконі-вежі, рамки під фото. Це законна торгівля. Найбільше серед продавців темношкірих нас же вони частіше сприймають за росіян або поляків. Продають сувеніри дуже настирливо, просять дорого. Набагато дешевше купити таку ж дрібничку в магазині. За міні-копію вежі можуть просити навіть 50 євро (1300 гривень), але якщо так же наполегливо торгуватися, можна її придбати і за 15 (392 гривні), і за 10 (261 гривня), і навіть за 5 євро (130 гривень). Є сувеніри і по євро (26 гривень), і навіть по 50 центів (13 гривень). Загалом вони продаються по всій Франції, тому не варто хапати щось на згадку від першого ж вуличного торговця. Повний текст читай тільки у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net