Чим небезпечне підгодовування птахів хлібом

 

Наші дари можуть також викликати ще кілька негативних змін в поведінці птахів. Наприклад, дорослі качки, одержимі вільним хлібом, стають просто харчовими наркоманами і можуть не дати своїм каченятам достатніх навичок в пошуку корму, таким чином прирікаючи їх на голодне життя. Коли птахи залежать від легкого, в буквальному сенсі, хліба, вони схильні втрачати свій страх перед людьми і вести себе більш агресивно.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Відомо також, що штучне вигодовування скорочує або навіть усуває міграційні ритми водоплавних птахів. Вони можуть неохоче залишати надійне джерело їжі, незважаючи на початок зими, а потім боротися за виживання при падінні температури.

Хоча птахи вважають хліб смачним, небезпека полягає в тому, що він заповнює шлунок замість інших продуктів, які можуть бути більш корисними для них.

Крім того, нерідко свіжа булка склеює стінки шлунка птиці, роздуває його, що призводить у результаті  до закупорки кишечника і інтоксикації організму птиці. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net