Закарпатець захотів сусідку і напоровся на кулаки її чоловіка

[Total: 1    Average: 4/5]

У суді свою провину любитель розмахувати кулаками визнав лише частково і ось що розповів (імена з етичних міркувань у матеріалі замінено):

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

«Між нами виник конфлікт через те, що Михайло ображав мою дружину, чіплявся до неї та пропонував інтим. Сварка переросла у бійку, тож, тож я кулаком наніс йому декілька ударів у голову, а коли він впав, то ще 2-3 раз вдарив його ногою в область грудної клітки. Після цього він пішов додому. Алкоголь я не вживав, а от Михайло був п’яним.  Під час бійки він супротив фактично не чинив, бо міг, ледве тримався на ногах через випите. Бійку розпочав я. Коли Михайло впав у кювет, я бив його ногами. Шкоду йому відшкодував, діяв у стані сильного душевного хвилювання», – пояснив він.

А от Михайло спочатку дав неправдиві покази, а потім у присутності адвоката зазначив, що змінив їх через те, що боявся від Василя, який через дружину чинив на нього тиск. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net

Comments are closed.