Ужгородом дотепер розгулюють собаки, які бездоганно вміли лазити по деревах

Буба, Нюша, Вілі. Такий собі своєрідний собачий букет. Незвичний, емоційний, цікавий. Кожна руденька «квітка» зі своїм характером.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Саме таким букетом здається собача трійця, що живе в Новому районі в Ужгороді.  Загалом чіхуахуа – одна з найцікавіших порід у світі, вони – унікальні ліліпути собачого племені.

Одна з легенд  розповідає, що предки чіхуахуа відмінно лазили по деревах, як маленькі мавпочки, бо лише за такої умови вони могли вижити в суворому світі, маючи настільки крихітні розміри. Ці собаки дійсно мають дуже добре розвинені передні пальці з довгими кривими кігтями, якими вони прекрасно користуються і на сьогоднішній день. Незважаючи на те, що ці песики дуже маленькі, вони надзвичайно сміливі, розумні, цікаві і милі, не бояться навіть найбільшої собаки, люблять справедливість, неймовірно віддані і дуже важко переносять самотність. Можуть бути досить сильно ревнивими. А ще чіхуахуа є найпопулярнішою породою у Голлівуді. Таких милих собачок утримували Мерилін Монро, Періс Хілтон і Різ Уізерспун, їх знімають у фільмах та телепередачах. Повний текст читай у газеті «Закарпатські оголошення» згодом. Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net