Китаєць прожив 256 років. Загадкова історія довгожителя

У 1933 році помер чоловік, якого називають найстарішим у світі. Лі Чінг-Юн стверджував, що з’явився на світ в 1736 році. За іншою інформацією, він народився в 1677-му. Таким чином, довгожитель міг прожити 197 або навіть 256 років.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Ще в 1930 році професор з Університету Ченду виявив Імператорські записи за 1827 рік, в яких старця вітали зі 150-річним ювілеєм. Через п’ятдесят років представники влади привітали його з новою визначною датою – 200-річчям, пише ren.tv.

У 1928 році газета «Нью-Йорк таймс» вирішила провести власне розслідування. Журналіст видання відправився в село, де жив Лі Чинг-Юн, і опитав місцевих жителів. Їхні розповіді не могли не здивувати. За словами деяких з людей похилого віку, їх діди знали цю людину ще в дитинстві – і вже тоді він був дорослим.

Лі Чінг-Юн народився в Ци Цзянь Сіань (Qi Jiang Xian), провінції Сичуань (Szechuan). Ще в дитинстві він почав займатися цілющими травами і присвятив цій справі все своє довге життя. Прийнято вважати, що також він вивчав методи, які допомагають продовжити життя. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net