Як зберегти стосунки на відстані і як жити без сексу

Багато пар стикаються з такою проблемою як стосунки на відстані. Це складно, але пристосуватися до ситуації, коли немає можливості в будь-який момент обійняти кохану людину, все ж таки можна. пише «Погляд». Тож як не дати згаснути почуттям на дистанції? – пише газета «ЯСНО».

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Я сумую за тобою

Перший час вам буде здаватися, що розставання – це найгірше випробування в житті, яке тільки могла піднести вам доля. Люди схильні сприймати зміни як щось негативне, лінуючись знаходити позитивні сторони в цій ситуації. Звичайно, ви будете дзвонити, писати, потім знову дзвонити і говорити про те, як сумуєте за коханою людиною. Але не варто набридати йому своїми зізнаннями, адже для вашого чоловіка це теж нелегкий період.

Не переборщити

Якщо ваше життя зупинилося після того, як коханий чоловік опинився далеко від вас – значить, ви щиро любите його, але деколи можете мучити як себе, так і його. Почніть жити повноцінним життям, організовуйте своє дозвілля таким чином, щоб вам було про що розповісти своєму чоловікові, чим поділитися і що обговорити. Інакше через деякий час те, що ви безпробудно сумуєте, буде сприйнято як небажання адаптуватися до ситуації, з якою довелося зіткнутися. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net