Маруся була схожою на батька, і мати щоразу погрожувала здати її в дитбудинок…. поки не трапилося дещо несподіване

Після розлучення з чоловіком у Світлани залишилися троє дітей. Розійшлися, бо Дмитро ніде не працював і жив за рахунок дружини. Аби мати хоч якісь гроші, оформив собі інвалідність, бо в армії хворів на запалення легенів, але лікарі зробили так, ніби туберкульозом. Не безкоштовно, звісно. Гроші на це дала йому мати, яка працювала медсестрою у місцевій лікарні і допомогла все владнати. Жили вони зі Світланою в селі, а після розлучення жінка перебралася в місто, пише газета «ЯСНО».

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Було їй нелегко, зарплата невелика, а двом синам та доньці потрібно було і одяг, і їжу купити, і за житло заплатити. Діма платити аліментів не хотів, хоч на них жінка дуже розраховувала, тож, аби його провчити, віддала йому старшу доньку. Чомусь Марусю вона не любила, все в ній нагадувало Дмитра, вона успадкувала від батька і характер, і зовнішність.

Не можна сказати, що з малими Сашком та Назаром їй було легше, але допомагали і друзі, і родичі, тож якось виживала. Утім згодом вона дізналася, що доньці в селі зі свекрухою дуже погано. Дитину зовсім затуркали, одягали, наче у Середньовіччя, у старий одяг, змушували вечорами молитися годинами… але не просто читати молитви, а, стоячи на колінах на насипаній на піднос пшениці. Не витримала Світлана, викликала поліцію, влаштувала скандал і забрала доньку. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net