Як українець, маючи всього 700 доларів у кишені, став американським мультимільйонером

Засновник PayPal, віцепрезидент google, один з найбагатших людей світу Макс Левчин народився і виріс в Україні. Емігрувати родину до США змусили обставини. Свій бізнес він починав з нуля і за 5 років досяг неймовірних результатів! Стан IT-генія оцінюється в сотні мільйонів доларів, а його головним дітищем – електронною платіжною системою PayPal – користуються понад 160 млн осіб в 190 країнах світу.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Сьогодні газета «ЯСНО» розповість вам про людину, яка власним прикладом показує, що досягти успіху можна навіть маючи в кишені всього 700 доларів, що для Америки майже нічого, та ще й на чужині. Головне – віра в себе і велике бажання.

Усі перші бізнес-експерименти  були невдалими

Максиміліан Левчин  народився в Києві 15 липня 1975 року. Його батько був талановитим письменником і поетом. Його добре знали в літературних колах. Свого сина назвав на честь Максиміліана Волошина, відомого поета Срібного віку. Маму ж більше цікавили технічні науки. вона займалася фізикою і програмуванням. Крім того, захоплювалася мультимедійною фотографією. Також у родині займалися велосипедним спортом. і треба ж таке! Максиміліан перейняв від батьків усі захоплення! Хлопчик навчався у престижній школі столиці з фізичним нахилом, писав фантастичну прозу та полюбляв кататись на велосипеді, навіть грав на кларнеті. Але ніхто з рідних навіть гадки не мав, що колись він стане комп’ютерним генієм. Себе він у ті часи бачив вченим-математиком. Однак доля розпорядилася інакше. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net