Як позбутися чоловічих проблем: секрети травника

Сьогодні мова піде про такий засіб народної медицини, як осика. Її деревина вважається малоцінною, чого ніяк не скажеш про кору і бруньки. Їх у своїй практиці широко використовує травник Наіль Барієв. Славиться осикова кора антибактеріальними, протизапальними, протиревматичними властивостями, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ ЗДОРОВ’Я».

  • «ПОРАДИ ЗДОРОВ’Я» корисна та цікава газета для всієї сім’ї

На весняний промисел

Але насамперед про те, як правильно заготовити сировину. Робити це потрібно навесні під час сокоруху. Вірною прикметою того, що пора її заготовляти, є цвітіння медунки. Кору потрібно брати з молодих гілок товщиною від 2 сантиметрів, роблячи поздовжні надрізи – так рани швидше затягуються. До збору бруньок приступають ще раніше.

Найсильнішу дію має свіжозібрана сировина. Щоб заготовити її про запас, вдаються до сушіння на протимоскітній сітці. Травник використовує осику для лікування цукрового діабету, результати обнадійливі. Готується зілля дуже просто – кору заварюють в термосі. Це і перевірений життям сильний глистогінний засіб. Повний текст читай у газеті «Поради здоров’я». Купи у кіоску або передплати на своїй пошті! Передплатний індекс 89266. zakarpatpost.net