Як вивести бородавки часником, оцтом і кінським волоссям

Бородавки, як правило, викликані вірусом папіломи людини. Вони бувають як плоскими, так і загостреними, і в переважній більшості абсолютно безпечні. Зазвичай бородавки лікують терапевтично із застосуванням противірусних та імуностимулюючих медичних препаратів, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ ЗДОРОВ’Я».

  • «ПОРАДИ ЗДОРОВ’Я» корисна та цікава газета для всієї сім’ї

Для того щоб уникнути неприємностей, будь-яке лікування, в тому числі і бородавок, необхідно починати з діагностичних та лабораторних обстежень. У випадку з бородавками необхідно виключити недоброякісність шкірних утворень, після чого переходити до вибору методу лікування.

Найбільш популярними способами позбавлення від бородавок в домашніх умовах є рецепти народної медицини на основі чистотілу, ріпчастої цибулі, часнику, ягід горобини. Для посилення ефекту, перш ніж починати лікування бородавок, шкіру на місці виникнення утворення необхідно ретельно вимити і розпарити.

Часник

Зубчик свіжого часнику розчавити, прикласти до бородавки і зверху закріпити фіксуючою пов’язкою. Необхідно перетерпіти печіння, що виникне, наскільки це можливо. Після чого пов’язку зняти і промити шкіру проточною водою. Якщо все зробити правильно, на обробленій поверхні шкіра поступово буде підсихати і сходити. Повний текст читай у газеті «Поради здоров’я». Купи у кіоску або передплати на своїй пошті! Передплатний індекс 89266. zakarpatpost.net