Адам і Єва ніколи не їли м’яса та не пили молока

Веганство не є суворою дієтою, як дехто думає. Воно допускає термічну обробку продуктів – варіння, смаження, випікання, просто виключає їжу тваринного походження. Отже, фактично можна готувати неймовірно багато дуже смачних страв, пише газета «ЯСНО».

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Основоположником веганства є британський громадський діяч Дональд Уотсон, який запозичив ідею у російського класика Льва Миколайовича Толстого.

Утім ні один, ні інший не були першими на світі веганами.

Чому? Набагато раніше за них подібну ідею пропагував Піфагор. Та він також не був першим веганом. А ви читали коли-небудь Біблію? Прямо першу книгу Буття і першу її главу, де йдеться про створення світу? Пам’ятаєте 29-ий вірш? Нагадаємо, аби ви не напружували  пам’ять. Там пишеться: «І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам!» Ви десь бачили, аби Бог казав людям їсти те, що в морі, чи вбивати тварин заради м’яса? Отож бо! Виходить, що наші пращури були не те що веганами, а їли живу їжу: сирі овочі, фрукти, горіхи, зернини. І жили вони по тисячі років! Більше того, вони були завжди здоровими і навіть не знали, що таке хвороби, а помирали вже просто від старості, бо організм вичерпував свої ресурси.

У різні часи було багато відомих веганів, а зараз їх чи не найбільше за останні тисячоліття.

Більше прочитай у газеті «ЯСНО». Купи газету зараз! ЗакарпатПост