Закарпатка пішла в церкву і заразила 19 людей

Ось щор повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

У 19 осіб, які контактували із хворою на корнавірус закарпаткою, підозрюють COVID-19.

Олексій Гетманенко:

“Шановні закарпатці, інформую:

Закарпатський лабораторний центр у м. Ужгород отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР, контактних осіб закарпатки, у якої підтвердили COVID-19.

Серед 51 встановленої контактної особи, у 19-ти, які контактували із жінкою під час відвідування церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікування осіб в умовах недотримання карантину!

Усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я – під контролем лікарів первинного рівня. Легкі стани лікуються амбулаторно, відповідно до протоколів затверджених МОЗ. У випадку погіршення, їх госпіталізують для надання відповідної медичної допомоги.

Для підтвердження аналізів, біоматеріали надішлють до Києва у референс лабораторію МОЗУ.

Наразі, на Закарпатті діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, підтверджено вірусологічною референс лабораторією м. Київ, встановлено у однієї особи – мешканки м. Мукачево. Жінка знаходиться на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Її стан задовільний. Залишайтеся вдома, бережіть один одного!
Будьте здоровими!” – зазначено у дописі. Більше ексклюзивних закарпатських новин читай у газеті «Закарпатські оголошення». ЗакарпатПост