Чому закарпатці не поширюють на своїх сторінках вірус здоров’я

Зараз у соцмережах дуже багато фейків про коронавірус. І закарпатські користувачі їх активно поширюють на своїх сторінках, сіють паніку і бояться самі. Багато хто не вміє розрізнити правду від вигадки, написаної заради підняття рейтингу… але парадокс не в цьому.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Газети «ЯСНО» і «Закарпатські оголошення» постійно пишуть про здоровий спосіб життя, правильне харчування, зцілення та підтримання організму в хорошому стані. Утім ці матеріали наших земляків мало цікавлять. Вони скоріше прочитають про те, як якийсь п’янчуга відтяв бідолазі-односельцю голову, як молодицю зґвалтували четверо швендряків чи як голозадько-безхатько напав на продавця ринку. Правда про здоров’я цікава небагатьом.

А зараз, під час карантину на читання у людей є час. Тож чи не краще ніж годинами нерухомо сидіти вдома за телефоном, розім’ятися, піти й купити газету «ЯСНО». Адже рух – це життя, здорове життя!

А у самих соцмережах варто б започаткувати флешмоб позитиву, а не страхів, поширювати не лякалки про коронавірус, а щось корисне і правдиве про вірус здоров’я. Більш розгорнутий матеріал на цю тему читайте невдовзі у газеті «ЯСНО» Більше ексклюзивних закарпатських новин читай у газеті «Закарпатські оголошення». ЗакарпатПост