Сидіти в офісі або дивитися телевізор на дивані: що гірше для серця?

Годинами сидіти на дивані і дивитися телевізор потенційно гірше для здоров’я серця, ніж цілий день сидіти в офісі за робочим столом, пише Укрінформ.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Дослідження, опубліковане в журналі Американської асоціації кардіологів, проаналізувало інформацію від 3592 афроамериканців, які живуть у Джексоні, штат Міссісіпі. Усі учасники були проаналізовані протягом дев’яти років. Науковці виявили, що ті, хто проводив більше чотирьох годин у день, сидячи вдома перед телевізором, із імовірністю на 50 відсотків мали хвороби серця або інфаркт. Вони частіше вмирали під час дослідження, ніж люди, що проводили менше двох годин на день за переглядом телевізора.

Учасники, які більшу частину дня проводять на роботі, сидячи за столом, із більшою ймовірністю мали проблеми з серцем або вмирали протягом періоду дослідження, ніж їх колеги, які говорили, що рідко сидять в офісі.

Неясно, чому сидіти перед телевізором гірше, ніж проводити весь день в офісі. Учені вважають, що час доби зіграв свою роль — більшість людей дивляться телевізор у кінці дня, під час вечері. «Сидячи на робочому місці, людина більше розумово активна, ми використовуємо мозок для творчого мислення, вирішення проблем, спілкування тощо», — йдеться у дослідженні. Більше ексклюзивних закарпатських новин читай у газеті «Закарпатські оголошення». ЗакарпатПост