Забудьте про каву! Назвали 4 найбільш небезпечні продукти під час пандемії

Від якої їжі краще відмовитися під час самоізоляції

Фахівцями в області харчування були перераховані продукти, що знижують імунітет під час пандемії. У цей список увійшов кофеїн, який багато людей в умовах самоізоляції починають вживати в більшій кількості. Але експерти попереджають: великі порції продукту можуть знижувати імунітет. За їх словами, кофеїн пригнічує роботу вилочкової залози, яка виробляє клітини, що захищають організм від вірусів і бактерій, пише Погляд.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Ще одна категорія продуктів, погано впливають на імунітет, – це каші швидкого приготування, сухі сніданки мюслі. Містячи велику кількість вуглеводів і вкрай низьку корисних речовин, вони сприяють інтенсивному відкладенню жиру. Надлишок жиру, особливо черевного, запускає виробництво клітин, які провокують розвиток запалення (наприклад, маркофагів).

Особлива небезпека для імунітету під час пандемії криється в алкоголі. Зловживання спиртним перевантажує печінку, в результаті сповільнюється процес виведення з організму токсинів. Наслідком цього стає зниження імунітету.

Солодощі та газовані напої повні цукру, який також може послаблювати функції імунної системи. Коли організм переробляє цукор, виділяються вільні радикали-молекули, що викликають окислювальний стрес, що пошкоджує цілісність клітин організму. Крім того, надлишок глюкози в крові перешкоджає правильному засвоєнню вітаміну С, що грає важливу роль в зміцненні імунної системи. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост