Відомий футболіст убив 5-річного сина, в якого виявили коронавірус

Футболіст турецького клубу «Бурса» Йилдірім Сехер Токташ задушив свого 5-річного сина, якого раніше госпіталізували з симптомами коронавирусу

Про це повідомляє Daily Sabah.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

23 квітня Токташ відвіз свого сина в місцеву лікарню через кашель і високу температуру, після чого лікарі негайно ізолювали хлопчика і батька. У той же день футболіст покликав лікарів в палату і сказав, що у дитини погіршилось дихання. Лікарі доставили його у відділення інтенсивної терапії, але менш ніж через дві години він помер. Оскільки у хлопчика були симптоми коронавіруса, ніхто не здогадувався, що його смерть могла настати від чогось іншого.

Спортсмен зізнався в скоєному через 11 днів після того, як дитина загинула — він розповів, що задушив його, коли вони залишилися одній в кімнаті.

«Я накрив його подушкою, коли він лежав на спині. Протягом 15 хвилин я тиснув на подушку, не піднімаючи її. Мій син боровся весь цей час. Коли він перестав рухатися, я підняв подушку. Потім я закричав, щоб лікарі допомогли зняти з мене будь-які підозри», — розповів він.

За його словами, він зробив це, просто тому що не любив свого сина, причому з самого його народження. Чоловік стверджує, що у нього немає ніяких психічних захворювань. Зараз Токташа заарештували і йому може загрожувати довічне ув’язнення. Також було вирішено ексгумувати тіло хлопчика для розтину. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост