В Україні починається пандемія розлучень

Пандемія розлучень

Я тебе кохаю! А тепер давай розлучимось!

Сімейні човни українців розбилися об карантин. У всьому світі після самоізоляції шалено зросли темпи бажаючих розлучитися.

Почалося все з Китаю, як і сам коронавірус. Тоді китайські ЗМІ першими у світі заявили, що родини не витримують цілодобове перебування разом і такої кількості розлучень у країні ще не було. Потім, як і сам вірус, пандемія розлучень перекинулась на Італію, Францію, Німеччину, США, Росію та Україну! Чому? Це і з’ясовуватиме нині газета «ЯСНО».

  • Серденько читай газету «ЯСНО»

Сімейний корабель розбився об борт самоізоляції

Чому почуття українців розбились об борт COVID-19? Не тому, що багато людей занедужало. Не це стало причиною розлучень. Біда в тому, що люди не витримують постійне перебування партнера поруч! Це не сходити на кілька годин на романтичне побачення чи побачитися в ліжку після роботи, або кудись разом поїхати на відпочинок! Це – перебування поруч 24 години на добу протягом двох місяців! Стільки ж не триває жодна відпустка у світі!

Цікаво, що за час карантину майже 2 тисячі пар узаконили своє розлучення, скориставшись послугою в онлайн-режимі. Про це повідомило Міністерство юстиції України, але це мізер порівняно з тим, скільки наших земляків планують це зробити після завершення карантину!

Як розповіла газеті «ЯСНО» психологиня Руслана Панько, багато її клієнток кажуть, що після повного зняття режиму самоізоляції вони на сам перед підуть у ДРАЦС або суд подавати заяву на розлучення. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету зараз! ЗакарпатПост