Стало відомо, на що наші земляки найчастіше витрачають гроші

Українці 7 грн з 10 витрачають у міні-, супер- та гіпермаркетах. У 72% населення залишаються вільні кошти після запланованих витрат. 64% з них продовжують далі економити. Щоправда кількість тих, хто хоче витрачати гроші, щороку зростає.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Найчастіше українці економлять на одязі. Також намагаються урізати платіжки за енергоносії та витрати на розваги поза домом. Найменше хочуть заощаджувати на алкоголі, сигаретах, телефонному зв’язку та власному авто, передає rau.ua.

Постійно зростають витрати на продукти. Становлять близько 40% від сімейного бюджету. Наприклад, у третьому кварталі 2019-го українці на їжу та безалкогольні напої витратили майже 308 млрд грн, свідчать дані Держстату.

До переліку найбільших побоювань українців входить війна, здоров’я, комуналка, стан економіки та ціни на продукти. Тенденція занепокоєння своїм здоров’ям набирала обертів протягом минулого року. Така ж ситуація була у Європі.

Люди готові платити більше і купувати якісні та натуральні продукти. Активно зростають обсяги продажів сухих сніданків. Водночас українці схильні порівнювати ціни у різних магазинах та шукати більш вигідні пропозиції, або знижки. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост