У 74 скинула 25 кілограмів і живе без ліків

Мешканці Канади Джоан Макдональд 74 роки. Однак її зовнішній вигляд вражає. У свої роки жінка веде активний спосіб життя: катається на велосипеді, ходить в спортзал, займається йогою і тренується вдома.

Зараз в Інтернет-акаунті Джоан Макдональд 664 тис передплатників. Вона ділиться з користувачами відео своїх тренувань і корисними рецептами, мотивуючи людей почати змінюватися, пише газета «ЯСНО».

  • Серденько, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Її шлях до здорового способу життя і такій фігурі почався всього три роки тому. Жінка дуже багато важила, і у неї почалися проблеми зі здоров’ям. Відтоді вона захопилася спортом і умовила займатися доньку.

«Я просто хотіла відмовитися від ліків і перестати мчати до лікарняного ліжка! Моя дочка роками намагалася переконати мене припинити перекушувати і почати дотримуватися правильного режиму харчування, але тоді я була занадто виснажена і пригнічена».

Жінка скинула 25 кілограмів, займаючись за онлайн-програмами. Однак пенсіонерка розповіла, що раніше навіть не вміла користуватися телефоном. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост