Як дане явище позначається на здоров’ї людини.

Затемнення — одні з найбільш небезпечних астрологічних явищ. У червні 2020 року очікуються два затемнення: сонячне і місячне. Фахівці розкажуть про те, як поводитися і чого чекати в ці дні, інформує Ukr.Media.

  • Серденько, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Цього року всього станеться шість затемнень. Багато в чому це пояснює глобальні проблеми людства у 2020 році, включаючи вірус, який завдав великої шкоди світовій економіці і безлічі людей. В дні затемнень корисно користуватися замовляннями на удачу, бо вона може піти від вас в найбільш невідповідний момент.

5 червня — напівтіньове місячне затемнення

Напівтіньове затемнення означає, що тінь від нашої планети закриє Місяць лише частково. З цього випливає, що сила цього явища виявиться недостатньо високою для того, щоб завдати серйозної шкоди. З іншого боку, коли Місяць лише частково покривається тінню Землі, вважається, що негаразди стають прихованими і несподіваними.

Тінь Землі впаде на Місяць в Знаку Стрільця. Це означає, що негаразди можуть торкнутися тих з нас, хто збереться в далеку дорогу, вирішить почати нову справу або збереться здійснювати дорогі покупки. Про проблему ви навряд чи дізнаєтеся відразу. Це може бути забутий паспорт, про який ви згадаєте по дорозі в аеропорт або на вокзал, не враховані важливі факти перед початком відповідальної справи чи втрачений по дорозі в магазин гаманець. Намагайтеся бути уважнішими 5 червня, перевіряйте все двічі, а то і тричі.

Також експерти відзначають, що в цей день варто бути обережнішими з висловлюваннями. Під час затемнень зростає небезпека сказати щось зайве, образити людину дріб’язковою на перший погляд фразою.

Експерти рекомендують 5 червня позбавлятися від образ і негативу у своєму серці, тому що дані емоції можуть залучити багато бід і проблем у ваше життя. Намагайтеся в цей день бути позитивними і спокійними, протягувати руку допомоги нужденним.

21 червня — кільцеве затемнення Сонця

Кільцеве затемнення дуже небезпечне. Під час цього астрономічного явища Місяць повністю входить в сонячний диск, але по краях залишається місце, і тому повного затемнення не відбувається. В моменти таких затемнень Місяць віддалений від Землі на більшу, ніж зазвичай, відстань. Астрологічно подібне явище має негативні наслідки. Воно означає, що проблеми і невдачі не лише не будуть очевидні відразу, але ще й дадуть про себе знати занадто пізно.

Відзначається, що дане кільцеве затемнення буде повторенням через сарос кільцевого затемнення 2002 року. Варто згадати про події тих днів, щоб зрозуміти, що може нас чекати знову. В кінці червня 2002 року стався землетрус в Ірані, а в Танзанії зіткнулися два потяги, внаслідок чого загинуло і постраждало багато людей. Що стосується поточного кільцевого затемнення, то його наслідки можуть мати місце в червні і на початку липня 2020 року. Намагайтеся бути обережнішими, не покладайтеся на одну лише удачу.

Якщо говорити конкретно про 21 червня, в цей день у більшості людей очікуються проблеми у родині, в робочих колективах, в дружбі. Фахівці зазначають, що люди під час затемнення можуть сваритися без особливих на те причин, причому це може відбуватися вдома, на роботі і навіть на вулиці, в громадських місцях. Настійно рекомендується обходити стороною агресивно налаштованих і дивних людей, оскільки вони будуть джерелом підвищеної небезпеки. Комусь вони можуть просто зіпсувати настрій, а з кимось конфлікт може дійти до бійки або чогось більш небезпечного.

Це затемнення пройде в знаку Рак, тому слід звертати особливу увагу на домашні справи, стосунки з родичами і другою половинкою. Не варто давати нікому порожніх обіцянок або критикувати близьких людей. Потрібно підтримувати їх, допомагати їм, але ні в якому разі не засуджувати. Слід остерігатися недоброзичливців і не вірити чуткам і пліткам. Якщо хтось почне говорити про вас за спиною, не варто звертати уваги. Більше екслюзивних новин  читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост