Пандемія? Час багатіти! У кого багатство виросло на понад пів трильйона доларів?

Загальний статок американських мільярдерів, включно із засновником Amazon.com Джеффом Безосом і ген директором Facebook Inc Марком Цукербергом, зріс на 19 %, або більше ніж на пів трильйона доларів, після того, як пандемія COVID-19 вибухнула в Сполучених Штатах. Про це повідомляється у звіті Інституту політичних досліджень (IPS), передає mind.ua з посиланням на Reuters.

Протягом 11 тижнів з 18 березня, коли Вашингтон почав застосовувати обмежувальні карантинні заходи, статки найбагатших американців збільшилася на $565 млрд, в той час як 42,6 млн громадян США звернулися за компенсацією по безробіттю.

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

«Ці статистичні дані нагадують нам, що ми залишаємося більш розділеними в економічному і расовому відношенні, ніж в попередні десятиліття», – сказав Чак Коллінз, співавтор звіту.

За ці 11 тижнів Джеффу Безосу вдалося збільшити свій статок приблизно на $36,2 млрд, а статки Цукерберга збільшилася приблизно на $30,1 млрд. Чистий капітал генерального директора Tesla Inc Ілона Маска також виріс на $14,1 млрд.

Тільки за останній тиждень статки американських мільярдерів збільшилася на $79 млрд, говориться в звіті. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост