В Ужгороді почали масово народжуватися лебедята. ФОТО. ВІДЕО

Чорні озера – лебедята. Кірпічка – лебедята.  Мікрорайон Східний – лебедята.

Так, Ужгород не дарма газета «ЯСНО» назвала лебединою столицею України. Сюди не просто прилітають зимувати лебеді, але й далеко не перший рік ці королівські птахи виводять виводки малят. Хоча раніше такого дива у сакуровій столиці України не було. А тепер!!!

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Весь Ужгород із захватом пильнував, як три роки тому лебедина пара Лебідь-Тато та Лебідка-Мама на Кірпічці вивели перших дитинчат. Потім як після трагічної загибелі партнерки лебідь створив пару із Леді Гагою та у них з’явилися свої дитинчата. Там же, на Чорних озерах торік до цих лебедят примкнули сиротята, які самостійно виросли без батьків. Нещодавно  у пари Ферія з Угорщини та Манюні на Кірпічки з’явилося на світ одне малятко.

А зараз постійний читач газети «ЯСНО» Назар Суботін надіслав нам фото та відео ще однієї пари з цьогорічним виводком.

Хлопчина любить ходити рибалити на озеро у мікрорайоні Східний. Він милується пташенятами, вивчає їхню поведінку та радіє, як вони швидко підростають. Каже, що лебедята завжди під пильним оком батьків і не відпливають від них.

Рідко в якому місті є стільки лебедів та ще й народжуються пташенята.

А в Ужгороді таке диво природи відбувається щороку. Ну чим не лебедина столиця України?! Ужгородцям насправді є чим пишатися, адже живуть у дивовижному місті! Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост