Неграмотний селянин став одним із найбагатших людей світу

Неграмотний слюсар з маленького японського села мріяв відкрити свій бізнес. Зібравши всі гроші, навіть продавши прикраси дружини, він налагодив виробництво поршневих кілець для автомобільної компанії «Тойота».

Його односельці були спантеличені і здивовані – як неграмотна людина  змогла відкрити якийсь бізнес? Крім виготовлення поршневих кілець Хонда постійно працював над своїми технічними винаходами. Довгий час у нього нічого не виходило, пише газета «ЯСНО».

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Колеги сміялися над ним, вони вважали, що треба просто продовжувати випускати ці кільця і не вигадувати нічого нового, інакше він скоро розориться. Вони знущалися над ним, а так буває завжди, тому що люди, які бояться ризикнути, бояться зробити крок, взагалі щось зробити самі, із захопленням сприймають будь-яку поразку інших і зловтішаються при цьому.  Вони радіють тому, що і у когось нічого не вийшло. Це є виправданням їхнього сірого, нудного, злиденного життя. Це є внутрішньою гарантією того, що вони живуть правильно, не ризикують і не страждають. Уявіть, як себе відчував Сойтіро Хонда, коли чув ці насмішки. Але саме в цей момент сталося диво. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост

'); }
bigmir)net
хиты
'+oBM_STAT.hits+'

хосты
'+oBM_STAT.hosts+'

всего
'+oBM_STAT.total+'

'); }