Завагітніти у 62 від 19-річного

Як газета може змінити долю людини, зробити її популярною – навіть важко уявити.

Історія багатійки, яка хоче народити від юнака дитя, має продовження.

Після публікації в газеті «ЯСНО» сповіді 62-річної ужгородки, яка мріє про дитинча від 19-річного хлопця, історія розгортається з новою небаченою силою. Про випадок заговорила вся Україна, про нього дізналися мільйони людей, а до газети «ЯСНО» надійшли сотні листів від читачів, нам телефонували провідні українські телеканали, які цікавляться жінкою та юнаком.

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Цей випадок найбільш активно обговорюють самі закарпатці. Одні вважають, що вона робить правильно, бо зустріти старість без дітей страшно, інші – засуджують, мовляв, біситься, не зможе виховати дитину, бо вже немолода. Ще дехто переконаний, що краще взяти дитя з притулку.

У будь-якому разі це – її вибір, вона має на нього право. Багатьох читачів також зацікавило, скільки ж жінка, яка має хороший бізнес, є матеріально забезпеченою, готова заплатити хлопцю за донорство. Наголосимо, що будувати стосунки з юнаком жінка не планує. Їй потрібно лише зачати з ним здорове дитя.

Ми поцікавилися сумою в неї самої, і вона, не приховуючи, запевнила, що сума становить 18 тисяч доларів.

«За ці гроші Юрко зможе розпочати нормальне життя з коханою дівчиною», – каже Марія Стець.

Крім того, вона додає:

«Після того як хлопець розповів вдома про все, його мати почала дуже нервувати, бо я старша за неї на кілька років, тож вона думала, що я хочу одружити на собі її сина. У жінки стався інфаркт і тепер вона потребує грошей на лікування. Я їй все оплатила, хоча спочатку вона відмовлялася від допомоги. Родина бідна, ледве зводить кінці з кінцями. Тепер ми нарешті порозумілися – і сім’я Юрка поставилася до всього більш лояльно». Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост