Повінь у Західній Україні знищила близько 22 тисяч домогосподарств та присадибних ділянок

Міністр прогнозує, що рятувальникам для ліквідації критичних наслідків негоди потрібно 10 днів

Повінь у Західній Україні знищила близько 22 тисяч домогосподарств та присадибних ділянок. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі одного з українських телеканалів, пише 112.ua.

  • Серденько, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

“Я хочу одну цифру назвати, вона колосальна, я хочу щоб ви вдумалися. 22 тисячі присадибних господарств, городів і садів людей по чотирьом областям знищені. У них не буде ні картоплі, ні помідорів, поламані дерева. Це те, з чого люди жили. Це колосальний збиток який нам треба думати, як компенсувати. Це гігантська проблема, і вона не піде разом з водою”, – зазначив міністр.

За словами Авакова, стихія знищила 120 мостів. Деякі з них потрапили від руйнівну дію води через неправильні інженерні рішення. Хоча, додав Аваков, були окремі дамби, які успішно стримували потік води та вберегли населенні пункти від підтоплення.

Міністр прогнозує, що рятувальникам для ліквідації критичних наслідків негоди потрібно 10 днів.

Також у регіоні існує потреба в питній воді. Наразі затопленими виявились близько 5000 колодязів. Тому питну воду мешканцям доставляють співробітники Нацгвардії та ДСНС. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост