Священник перетворив церкву на бар на знак протесту

Євангельська церква в Аргентині відкрилася під виглядом бару після пандемії коронавіруса в країні. Це було зроблено на знак протесту проти заборони на релігійні служби, яка залишається в силі, незважаючи на поступове відкриття інших заходів. На випадок звернула увагу газета The Guardian, пише газета «ЯСНО».

Усередині церкви, розташованої в Сан-Лоренсо (провінція Санта-Фе), були розміщені барні столи, а пастори, одягнені як офіціанти, несли біблії на своїх підносах під час фальшивої служби. Даний захід є закликом до того, щоб в Аргентині знову дозволили проведення релігійних служб.

Пастор Даніель Каттанео, який також був одягнений в форму офіціанта, сказав, що на сьогоднішній день «молитовний бар», здається, єдиний спосіб служити слову Божому. «Теля в сухарях подадуть за столиком чотири, а слово Боже прозвучить з дому Господа до всіх народів», – пожартував він. Каттанео зазначив, що вони намагаються відстояти своє конституційне право – сповідувати свою віру.  «Бари можуть відкриватися, магазини можуть відкриватися, чому вони дискримінують нас?» – обурився пастор. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост