Не стоїть? Почни ходити! ТОП-7 дієвих порад закарпатським чоловікам від лікаря

Імпотенція, яку лікарі називають еректильною дисфункцією заполонила світ. А коронавірус ситуацію ще більше загострив. Люди сиділи вдома і їм хотілося сексу, але через паніку почався стрес – і механізми дали збої. Британські вчені кажуть, що самоізоляція стала одним з найбільших ворогів чоловічого здоров’я. Тільки за один місяць попит на послуги урологів збільшився на 13 відсотків. А дані з Google свідчать про те, що пошук в Інтернеті інформації про імпотенцію за чотири тижні був більшим, ніж за останні 12 місяців, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Лікар Зоя Вільям скаже: «Проблеми з ерекцією зазвичай викликаються стресом, втомою, занепокоєнням, неправильним харчуванням, малорухливим способом життя і  вживанням алкоголю. Зараз проблеми з потенцією у кожного восьмого чоловіка».

Також вона дала кілька порад, як подолати проблему.

  1. Схудни

Чоловіки із зайвою вагою  мають високий ризик розвитку серцевих захворювань, діабету та високого рівня холестери-                                                                   ну – станів, які можуть самостійно викликати еректильну дисфункцію. Але ожиріння, скоріш за все, ще більше  посилить симптоми.

Одне дослідження показало, що 30 відсотків чоловіків, які втратили в середньому двадцять кілограмів за два роки, відновили нормальну потенцію.

  1. Відмовся від куріння

Куріння не тільки погано впливає на легені, але також може призвести до порушення ерекції.

При курінні виділяються хімічні речовини, які перешкоджають природній стимуляції організму. Дослідження показали: чим більше людина курить – тим довше збуджується.

Отже, варто вирішити кинути палити назавжди.

  1. Зміни харчування

Одним зі способів подолати імпотенцію є дотримання здорового раціону.

Як стверджують вчені з Гарвардського університету, такі поживні продукти харчування, як фрукти та овочі, допомагають тим, хто страждає на безсилля. І навпаки, фастфуд, жирне, смажене, особливо червоне  м’ясо, є найбільшими ворогами здорового організму. Повний текст ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост