Як крадуть дані зі сторінок закарпатців у Інтернеті

Все, що ви публікуєте на своїй сторінці у соцмережах більше не є вашим. Це доступно всім і кожному. Будь-хто може використовувати ваш текст або фото, видаючи за власні.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Авторські права у Facebook відсутні, ваші дані не є захищені. Через це компанія вже потрапляла у скандали, але всі вони закінчувались нічим. Тільки одного разу, у минулому році, Facebook оштрафували на 5 мільярдів доларів за масовий витік персональних даних, пише газета «ЯСНО».

Американський письменник Стівен Кінг видалив свою сторінку у мережі Facebook через «потік неправдивої інформації» та побоювання щодо безпеки приватних даних.

«Я лишаю Facebook. Мені не затишно через потік брехливої інформації, яка дозволена в їхній політичній рекламі. Я також не переконаний в їхній спроможності захистити дані користувачів», – написав письменник.

І це при тому, що сторінка Стівена Кінга мала 5 мільйонів прихильників.

Більше того, особиста інформація людини може використовуватися іншими для власних корисливих (а нерідко і для кримінальних) потреб. Через це Facebook не раз потрапляв у скандали, коли до персональних даних мільйонів користувачів отримували доступ розробники додатків. Але ж так само цим можуть скористатися особисті вороги, конкуренти по бізнесу чи політичні опоненти. Повний текст ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост