Лікар прийшов зі списком ліків, які потрібно було купити дитинчаті. Юля розплакалась

«Що вам потрібно? Чому ви переслідуєте мене? Ви сина в мене відібрати хочете? Я його не віддам! Не розраховуйте! Чи думаєте, що я шльондра якась, що буду жити у вас і задовольняти у ліжку всі ваші забаганки? Ви багатий і можете собі дозволити зняти будь-коли повію. Та я хоч і народила дитину без батька, але не курва якась!» – кричала дівчина, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

«Заспокойся, – погладив її по голові чоловік. – Я й не думав ні сина в тебе відбирати, ні тебе у своє ліжко тягнути. Я допомогти тобі просто хочу, бо шкодую!»

«Не треба мене шкодувати! Я руки-ноги маю. Випишуть нас – піду кудись працювати. Ще не знаю, на кого дитинча залишатиму, але я обійдуся без допомогти. Більше з простягнутою рукою на вулицю не вийду, грошей у вас не візьму!» – гордо заявила Юлія.

Світлана попросила Вадима відійти, щоб поговорити з подругою. Після кількох хвилин розмови Юля трохи заспокоїлась.

Наступного дня Вадим приніс дитині памперси, а Юлі – смачну вечерю. Вона знову пробувала вигнати чоловіка з палати, але потім усе ж здалася, бо саме прийшов лікар зі списком ліків, які потрібно було купити її сину. Грошей у  дівчини не було, тож вона розплакалась. Вадим же запропонував лікарю пройти до його кабінету, де дав гроші і залишив свій номер телефону, мовляв, коли щось треба, хай він повідомляє одразу його.

Невдовзі Юлю з малим перевели до дитячої лікарні. Там чоловік теж оплачував усе, що було потрібно. Потроху дівчина перестала противитись і почала довіряти Вадиму.

«Як назвеш сина?» – якось спитав він її.

Вона замислилась… а потім розплакалась.

«Вадим!» – майже пошепки після кількахвилинної паузи ледве вимовила Юля.

«Чому?» – щиро поцікавився чоловік.

«Бо так звати його янгола-охоронця! Якби не ви, навряд чи він би взагалі вижив. Я ж не мала з чого оплачувати всі ці дорогі препарати. Я навіть невдячно не хотіла від вас приймати допомогу. Я – дурна, розумію. Вибачте за все!» – розплакалась Юля. Повний текст ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост