Закарпатських заробітчан хочуть обкласти податками

 Люди все більше перестають вірити депутатам, а явка на виборах щоразу стає все нижчою

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Політичне переслідування Порошенка. Добровільна капітуляція із Верховної Ради Вакарчука. Конфузи у «Слузі народу»: про зґвалтування депутатом неповнолітньої, звинувачення у корупції, контакти з Росією, кнопкодавство і в результаті – обвал рейтингу Зеленського… а на носі – вибори до місцевих рад. Усе частіше в політикумі почали говорити про ймовірний розпуск парламенту. Чи так це? Чи потрібно на це знову витрачати мільярди гривень? Це і з’ясовуватиме газета «ЯСНО».

Через карантин в Україну прийшла стійка економічна криза. Невтішна ситуація не лише в нас. Але на фоні політичної нестабільності у нас її сприймають дуже гостро. Люди масово втрачають роботу, а ще й обмежена можливість поїхати на заробітки за кордон.

Більше того, усе частіше почало підніматися питання про те, щоб почати збирати податки із заробітчан.

Можливість введення такої новації українці сприймають неймовірно боляче. Ще б пак. Важко заробленими на чужині грошима нікому не хочеться ділитися з державою, яка не створила нормальних умов роботи і гідної зарплатні вдома.

А скільки лише за цей рік було ляпів у представників парламентської більшості? Пригадуєте пораду депутата Євгенія Брагаря бабусі, яка не має чим платити за газ, продати собаку? А заяву жінки-депутатки Галини Тетьякової про те, що в малозабезпечених родинах народжуються неякісні діти? Вона навіть запропонувала стерилізувати безробітних жінок. Чи взагалі колишня журналістка і чинний депутат Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні «час приглушити свободу слова». Як може собі дозволити таке ляпнути людина, яка сама працювала у сфері журналістики?

Тож і не дивно, що люди обурюються, плюються в екрани телевізорів і проклинають нових депутатів, за яких іще недавно готові були перегризти горлянку кожному, хто мав іншу життєву позицію. Тепер на адресу цих народних обранців лунає більше матів, ніж слів захвату. Повний текст ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост