Немовля впало в кому після щеплення: лікарі все списують на коронавірус

Дитині стало зле через кілька годин після вакцинації, утім лікарі кажуть – вона тут ні до чого.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

У Луцькому пологовому будинку дитина впала в кому на третій день після народження. За словами батьків, хлопчик народився абсолютно здоровим, а погіршення стану сталося після введення вакцини від гепатиту Б. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Аверс”, повідомляє ТСН.

Як розповів батько дитини Юрій Мороз, його син народився здоровим 1 серпня 2020 року, з вагою 3 185 грамів. Мати народила малюка сама, хлопчик був на грудному вигодовуванні. 3 серпня новонародженому хлопчику зробили вакцину від гепатиту В, а вже через кілька годин малюк почав задихатися. Згодом дитину у тяжкому стані доправили до Волинської дитячої обласної лікарні. Батько у всьому звинувачує вакцину.

“3 серпня о 14:30 була зроблена вакцина від гепатиту Б. Після чого, через дві години, дитина перестала самостійно дихати. У неї розвинувся набряк головного мозку. Підключили до апарату ШВЛ”, – розповів батько хлопчика.

Чоловік скаржиться – лікарі належним чином не відреагували на ситуацію, а керівник лікарні, до якого він ввечері звернувся за поясненнями, взагалі відповів, що лягає спати.

Лікарі ж кажуть, що під час вагітності мама хлопчика перехворіла на COVID-19, і це могло стати причиною ускладнень у дитини. “Складний перебіг вагітності. Сама матір народилася на 26 тижні, перенесла серйозне захворювання”, – кажуть медики.

Вони відкидають припущення, що хлопчику стало зле через щеплення. “Якщо ви почитає інструкції, всі дослідження, жодних побічний дій вакцина від гепатиту Б немає. Ускладнення було від перебігу вагітності та захворювання жінки під час вагітності на COVID-19”, – кажуть у лікарні.

Наразі дитина перебуває на апараті ШВЛ, їй проводиться лікування. У Волинській дитячій обласній лікарні підтримують колег і кажуть, що причиною стану хлопчика міг стати коронавірус, який перенесла матір.

Утім, погоджуються, що після народження хлопчик був здоровим. Тим часом батьки звернулися до поліції. Вони хочуть з’ясувати, що призвело до погіршення стану їхнього сина, аби ніхто більше не постраждав.

А ти завжди пам’ятай, що більше цікавих новин ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост