16 способів завагітніти без чоловіка

У минулому номері газета «ЯСНО» розповідала про 25-річну Анастасію Смоляну з Хмельниччини, яка переконує, що народила доньку від власного покійного чоловіка. Сьогодні продовжуємо цю тему і розглянемо наступні версії, як вона каже, зачаття без фізичного контакту.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

19-річна американка Хейлі Паркер каже, що вона – сучасна діва Марія, а завагітніла від Святого Духа. Рідні та друзі відвернулися від неї так само, як і від Насті. Хейлі стверджує, що вона не божевільна, а психологи, що перевіряли її, наголошують, що вона не бреше, просто не може знайти іншого пояснення своїй вагітності.

Ще один цікавий випадок. 28 лютого 1998 року у США відбулася перестрілка між поліцією та бандитами. У результаті 18-річна перехожа Донна Корплайт отримала поранення у нижню частину живота, а за 6 тижнів дізналася, що вагітна, але при цьому не мала жодних статевих контактів. З’ясувалося, що куля, яка потрапила в дівчину, перед тим пройшла через яєчко молодого офіцера поліції, захопила трохи сперми і перенесла її у матку Донни. Факт батьківства підтвердив тест ДНК.

Виявляється, для жінки існує щонайменше 16 способів завагітніти без статевого акту. Сперма чоловіка може потрапити в організм жінки навіть через рушник, яким він витирався, через одяг під час імітації сексу та навіть через воду у басейні.

Щоправда, для цього необхідні дві умови – надзвичайна чутливість жінки та надпотужна життєздатність чоловічих сперматозоїдів. У сучасному світі це рідкість, але трапляються і такі випадки. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост