Настя жорстоко спотворює обличчя, аби бути впізнаваною

31-річна Анастасія Покрищук витворяє зі своїм обличчям щось неймовірне. Дівчина просто нещадно знущається над собою і жорстоко спотворює обличчя, аби бути впізнаваною і подобатись іншим. Вона збільшує собі губи та вилиці за допомогою уколів ботоксу, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Настя не шкодує, що проводить вкрай небезпечні домашні процедури, які змінили її зовнішній вигляд. Каже, що не перестане робити ін’єкції, незважаючи на попередження відчайдушного лікаря, який намагається застерегти дівчину від необдуманих безглуздих кроків.

Вона гордо заявляє: «Я була як сіра миша. Мій ніс був занадто великий. І тепер у мене великі щоки та великі губи. Це все добре. Я стала гарнішою!»

Хоча краса дівчини є відносною. Свої фото вона активно виставляє в Інтернеті і багатьом підписникам експерименти Анастасії не подобаються.

Та дівчина на таке не звертає уваги і наголошує, що перехожі на вулицях Києва, де вона мешкає, часто звертають увагу на її незвичайну зовнішність – і це їй подобається. Також стверджує, що вдячна друзям і рідним за підтримку. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост