Свекор зарізав невістку, бо хотів виміняти голову свині на пляшку горілки, а вона не дозволила

Про злочин чоловік розповідав так спокійно, ніби сокирою рубав не живу людину, а колов дрова

Мати п’ятьох дорослих дітей навіть не підозрювала, що їй доведеться пережити смерть когось із нащадків. Та жінка втратила доньку. Молоду жінку нещадно вбили сокирою. Вона стікала кров’ю на власній кухні, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Любов Дмитрівна каже, що в доньки порубана голова та чотири колоті рани на шиї. Свекор перерізав їй сонну артерію – і вона стекла кров’ю. Уся кухня була в крові, бо Наталя намагалася втекти від нападника.

Із чоловіком вона прожила майже рік. Його родина у селі вважається проблемною. Та дівчину це не лякало, бо любила. Не зупинило її навіть те, що в одній хаті з молодими жив батько з кількома синами, що постійно вживали алкоголь і що наймолодший з них нещодавно повісився. Та Наталя навіть пішла жити до коханого. Там після застіль частенько бували скандали, а під час сварок крайньою завжди залишалася саме вона.

Наталю часто били, вона вся була в синяках. Невже думала: б’є – значить, любить? Навряд чи. Але чому вона не пішла з цієї сімейки – невідомо.

За словами матері, траплялося й таке, що донька була такою побитою, що попід тином не могла дійти до сусідів. Тож батьки її забрали, але незабаром вона знову повернулася до чоловіка.

Того дня Наталя залишилася вдома сама. Її чоловік разом зі знайомими до пізнього вечора відпочивав на ставку. Про те, що в цей час коїлося вдома, дізнався лише вночі.

Як з’ясувалося, п’яний батько знову чіплявся до невістки. Спочатку Наталія не хотіла його впускати в будинок і позачиняла всі двері, бо чоловік був п’яним. Та це його не зупинило. Він вибив скло і вліз через вікно. А там зчинився новий скандал. Мати Наталії передала їй свинячу голову на холодець, а свекор хотів силою її відібрати, бо йому захотілося купити собі горілки.

Голову Наталя таки відвоювала і заховала. Проте розлючений свекор пішов до знайомого на сусідню вулицю і попросив в нього сокиру, щоб зарубати невістку. Чоловік йому не дав. Та Володимир тихенько зайшов у хлів і вкрав. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост