Сторінками газети «Закарпатські оголошення» можна вистелити шлях від Ужгорода до Нью-Йорка 68 разів

Якщо брати використаний папір на друк газети «Закарпатські оголошення», то по ньому можна 2300 разів із Ужгорода доїхати до Рахова,  610 разів до Києва, 642 рази – до Праги, 879 разів – до Братислави, 1482 рази до Будапешта, 68 разів злітати до Нью-Йорка, 55 разів – до Токіо, на батьківщину сакур.

Газета «Закарпатські оголошення».
Рекламуйся у газеті: 050 222 50 50

У газеті «Закарпатські оголошення» крім закарпатських та українських підприємств  рекламуються провідні компанії з різних країн світу, зокрема, з Японії, США, Сінгапуру, Китаю, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Вірменії та інших.

У кожному номері розміщується близько 2 тисяч оголошень і сотні  рекламних макетів, тобто з 2000 року завдяки «Закарпатським оголошенням» 2 мільйонів разів закарпатці щось купували, продавали, здавали, обмінювалися, знайомилися та надавали послуги.

Щотижня у газеті розміщено сотні вакансій, а отже 200 тисяч закарпатців, дякуючи «Закарпатським оголошенням» знайшли працівників чи роботу.

У газеті «Закарпатські оголошення» було більше 500 тисяч оголошень про купівлю, продаж, обмін, здачу нерухомості та більше 50 тисяч оголошень про купівлю-продаж автомобілів.

ЗакарпатПост