Вагітна собака відмовилась народжувати. Причина виявилась шокуючою

Коли ветеринар робила ультразвукове обстеження пітбулю, була вкрай здивована станом тварини. Її життя було під загрозою. Жінка ніколи раніше не зіштовхувалася з такою ситуацією. Вона мала сказати власникам дещо важливе. Та хазяїв у собаки не було, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Дізнавшись про  вагітність, господар здав її до притулку

Марія та Костя хотіли взяти собаку з притулку. Там було багато тварин. Здавалося, кожна благає: «Візьми мене!» Та як тільки вони помітили пітбуля, зрозуміли, що знайшли те, що шукали. Їм повідомили, що собака вагітна, однак це не мало для них значення. Подружжя думало, що ніжна тваринка заслужила народження своїх цуценят в люблячому будинку з теплим ліжком.

Сторі раніше мала родину. Її господар розводив пітбулів. Та коли заводчики виявили унікальність її вагітності, вирішив залишити нещасну тварину в притулку. Бідна дівчинка! Коли Марія і Костя почули історію життя Сторі, більше не сумнівалися жодної миті. Вони знали, що можуть бути тими, хто змінить життя цієї собаки. Утім вони й гадки не мали, що їм незабаром скаже ветеринар.

Марія та Костянтин обожнюють собак, особливо пітбулів. Вони вже взяли з притулків 10 хвостатих друзів, коли познайомилися зі Сторі! Пара навіть зробила спеціальне ліжко, щоб усі собаки могли спати разом з ними. Вони були фанатами, серед собак у них уже було кілька пітбулів, тож Сторі мало бути добре в такому оточенні.

Особливо тварин любила жінка. Кілька її попередніх стосунків з чоловіками закінчились розставанням через їхню нелюбов до собак. Та Костя був не таким. Він розділяв її любов і від цього кохав дружину ще більше.

Пітбулі, як і будь-які інші собаки, можуть бути дуже лояльними та люблячими компаньйонами, якщо їм нададуть можливість. Якщо з твариною поводяться жорстоко, вона може стати агресивною.  Марія про це знала. Вона боялася, що навіть якщо хтось забере Сторі, невдовзі вона може знову опинитись у притулку. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост