Що робити батькам, коли діти не вилізають із Інтернету

– Батькам здається, якщо син чи дочка весь час сидять вдома, це означає, що нічого поганого не відбувається, що це безпечно і спокійно. Вони не чують запах алкоголю. від дитини, а також не знаходять у їхніх речах підозрілих речовин, тому вважають, що все нормально, – каже Олександра Петровська, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

На її думку, у ситуації, коли небажання виходити з кімнати поглиблюється і дитина перестає навіть іти вечеряти на кухню разом з рідними, не обговорює спільні питання, що стосуються всіх у сім’ї, відстороняється від усього, починає пробиратися у ванну кімнату вночі, щоб не зустріти нікого в будинку, батькам варто звернути на це серйозну увагу, бо це – тривожний дзвіночок.

– У цьому випадку переконувати дитину, що свіже повітря необхідне для здоров’я, марно, адже на карантині забороняли гуляти, а хіба тоді мова не йшла про здоров’я. Казати, що тривале сидіння перед монітором може викликати викривлення хребта, втрату зору теж не дуже ефективно, адже коли потрібно було вчитись, цього не говорив ніхто. Тому до всього треба підходити розумно і пояснювати, що Інтернет у житті має бути дозовано, що довкола багато набагато цікавішого і це – не в рамках якогось квадратика – телефону, ноутбука, комп’ютера, це світ, до якого можна доторкнутись, відчути запах, обійняти, осягнути реальні розміри. На жаль, у нас у країні немає ніяких літніх секцій для дітей, які б їх могли зацікавити. Та й карантинні обмежена ще не зняті до кінця. Тому працювати з дітьми передусім повинні батьки. Домашньою роботою ви їх точно не зацікавите! Це мають бути спільні цікаві вилазки на природу, спорт, активний відпочинок щось таке, що може вразити, здивувати, принести багато емоцій, – радить психологиня. Продовження цієї історії читай на сайті ЗакарпатПост завтра. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост