На благодійному марафоні задля порятунку маленького ужгородця зібрали 201 тисячу гривень

210 тисяч і 2 гривні зібрали сьогодні в Ужгороді на благодійному забігу «Біжу за Давидика». Участь у марафоні взяли майже дві з половиною сотні ужгородців – дорослих та дітей. Дистанцію у 10 км бігли 52 учасників, 5 км – 86, 2 км – 68, дитячу дистанцію у 500 метрів додали 38 маленьких ужгородців, повідомила Ужгородська міська рада.

Купи свіжий номер газети ЯСНО

Члени організації «Твори добро, Бро» планували акцію ще раніше, коли діяли всі карантинні обмеження. Вирішили не гаяти більше часу, бо кошти на лікування потрібні терміново, тому обрали формат здорового заходу на свіжому повітрі. Усі зібрані сьогодні гроші передадуть родині Давидика.

Як ми вже повідомляли, у 2-річного ужгородця Давида Довганича діагностували доброякісну пухлину головного мозку із злоякісним ростом. Хлопчик уже переніс дві надскладні операції на головному мозку, за другу операцію сім’ї до кінця серпня необхідно розрахуватися. Загальна сума оплати 46 000 €. Частково кошти вже сплачені, але залишилося зібрати більшу частину суми. Родина Давидика наразі продає своє майно і шукає можливість зібрати суму, якої не вистачає. А ти завжди пам’ятай, що більше цікавих новин ти можеш прочитати тільки у газеті ЯСНО. Купи газету у кіоску, або передплати на своїй пошті. Індекс 76076. ЗакарпатПост