Як наші землячки спотворюють себе косметичними процедурами

«Косметолог мені сказав, що така реакція організму – це природно. І перш ніж губи стануть у норму, має пройти п’ять днів. Нормальним він назвав і набряки та синці! Та це просто нечувано! – лютувала дівчина. – Такою потворною я не була ніколи!» – каже понівечена Хлоя, що нарорстила собі губи, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

За словами дівчини, вона прикладала до губ лід, але це їй не допомагало. У неї болів навіть ніс. Лише після того, як сімейний лікар вколов їй якийсь препарат, біль трохи вщух, губи стали більш слухняними, а набряк почав розсмоктуватись. Однак до повного одужання пройшло майже півроку.

«Цей досвід у певній мірі був для мене навіть позитивним. Хоча я соромилась виходити на вулицю, та більше ніколи в житті не використовуватиму наповнювачі для губ. Раджу нікому не проходити через таке пекло, через яке пройшла я. Не робіть із себе інших, ваша природна краса не варта того, аби її псувати», – наголосила Хлоя.

Ця дівчина живе у Шотландії, а там вважаються косметичні технології надсучасними. В Україні ситуація набагато гірша. Від невдалих косметичних процедур страждають тисячі українок.

28-річна уманчанка Світлана Музика отримала опік кон’юнктиви і рогівки лівого ока та втратила зір на 35% після процедури татуажу очей. Похід на манікюр для житомирянки Тетяни Ткаченко  закінчився грибком та операцією, хоча у мінісалоні свою причетність заперечують. А ужгородку Надію Семак після уколів боотоксу в обличчя спочатку реанімували вдома, а потім протягом місяця лікували в Угорщині. І відповідальність так само ніхто не поніс. На жаль, таких випадків дуже багато. Тож чи варта примарна краса таких неймовірних жертв. Тим більше найціннішого – здоров’я! Продовження у наступному номері газети «ЯСНО» Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост