Господар переломив цуценяті хребет, а ветеринари пропонували приспати

Але Сьюкі навчилась пересуватись із візком

Сьюкі –  вічна оптимістка. Навіть пересуваючись за допомогою візка, вона пройшла курс реабілітації у тренера і навчилася не просто ходити,  а танцювати, пише газета «ЯСНО».

Купи свіжий номер газети ЯСНО

«У неї багато друзів-собак. Приємно спостерігати, як вона бавиться з іншими», – каже господиня собачки Христина.

Сьюкі рік тому зламала хребет, але, незважаючи на важку долю, почувається щасливою і не відчуває у чомусь обмежень.  Вона надихає тих, у кого є проблеми з пересуванням, і допомагає людям з обмеженими можливостями.

А коли з собакою трапилося нещастя, ветеринари радили її приспати. Тоді вона була двомісячним цуценям, а попередній власник нещадно її побив. Злочин чоловіка минув безкарно, він викинув понівечене малятко на вулицю, після чого його так і не знайшли.

Підібрали цуценя зоозахисники і відвезли до притулку. Там його одразу доправили у клініку, бо Сьюкі не могла пересуватися. Виявилося, що в неї поламаний хребет. Тварину прооперували і вставили їй у спину металеву пластину, щоб зафіксувати хребет. Два хребці були взагалі подрібнені. До того ж вона постійно мочилася під себе. Прогнози були дуже невтішними. А грошей на лікування катастрофічно бракувало. Та волонтери підняли шум – і люди допомогли зібрати потрібну суму. Допомогли журналісти. Оскільки події відбувалися у Чехії, про собаку написала газета «Блеск». Одразу знайшлись охочі забрати малятко собі. Крім того, видання написало заяву у поліцію через жорстоке поводження з твариною. Правоохоронці протягом чотирьох місяців шукали живодера, а потім через відсутність доказів закрили справу. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост